Nechte svůj text zazářit

Dopřejte mu profesionální korekturu, výjimečný copywriting nebo kvalitní překlad. Pečlivě, včas, za férovou cenu a vždy na 5 hvězdiček. 

Potřebujete zkontrolovat bakalářskou práci, napsat příspěvek na blog, otextovat nový web nebo přeložit článek z angličtiny? Hledáte profesionála, který vám dobře nastaví vaše PPC kampaně (Google Ads a Sklik) a zajistí jejich pravidelnou správu?


Pak jste na správné adrese.

Služby

Nabízím korektorské, copywriterské a překladatelské služby

Postarám se o kvalitní gramatickou a/nebo stylistickou korekturu vašich textů (článků, prezentací, životopisů, seminárních, bakalářských i magisterských prací, nebo dokonce celých knih).

Přeložím pro vás anglické texty do češtiny.

Napíšu profesionální text, který zaujme vaše čtenáře i vyhledávače (SEO je samozřejmostí).

Nastavím vaše PPC kampaně (Google Ads a Sklik) a zajistím jejich pravidelnou správu. Jsem Google Certified (Search, Display, Shopping, Measurement).

Moje práce

[metaslider id=“330″]

Kolik vás to bude stát?

Ceník

Kolik stojí profesionální korektura, kvalitně napsaný text nebo překlad z angličtiny? Vážím si svého času i zkušeností, ale dokážu se na věc podívat také očima klienta. Trvám na tom, že cena musí být férová a stanovená individuálně v závislosti na stavu výchozího textu (v případě korektury), náročnosti tématu (pokud jde o copywriting nebo překlad) a obecně požadavcích každého jednotlivého klienta.  

Orientační ceny

Gramatická a základní stylistická korektura českého textu  
od 60 Kč

Překlad neodborného textu z anglického do českého jazyka  
hodinová sazba nebo po dohodě

Napsání textu 
hodinová sazba nebo po dohodě

Návrh, nastavení a správa PPC kampaní (Google Ads, Sklik) 
hodinová sazba, případně projektová cena

Hodinová sazba
od 650 Kč

O mně

Zajímá vás, kdo se ujme vaší korektury, napíše článek, přeloží text nebo nastaví vaše PPC kampaně? 

Vystudovala jsem Mediální studia a žurnalistiku, složila mezinárodní zkoušku CAE z angličtiny, 6 měsíců jsem strávila v Kanadě a dlouhodobě žiji na Novém Zélandu.

V průběhu svojí pracovní kariéry na několika různých pozicích v mezinárodních korporacích i na volné noze jsem stvořila tisíce textů. Mám dlouholetou zkušenost s psaním a editováním textů všeho druhu (pro on-line i off-line prostředí), různých rozsahů (od popisků fotografií po knihy), na různá témata, různých žánru a pro různá publika. 

Učila jsem angličtinu v jazykové škole a dávala také soukromé lekce. 

To jsem já, vaše korektorka, copywriterka a překladatelka

Od roku 2018 se klientům v ČR i v zahraničí starám o PPC kampaně (Google Ads a Sklik) od úvodního nastavení účtu přes návrh reklam včetně textů po pravidelnou správu a reporting. Jsem Google Certified (Search, Display, Shopping, Measurement).  

Dotazy? 

Reference

Nejlepší vizitkou dobrého korektora, copywritera a překladatele jsou spokojení klienti. Přesvědčily vás moje reference? Ať už potřebujete jednorázovou úpravu textu, nebo pro své jazykové potřeby hledáte dlouhodobého partnera, napište mi.

Co o mně říkají klienti

Služby: PPC reklama (Google Ads, Sklik)
Klient: 
Zuzana Ševčíková,
Marketingová agentura Suzzie

Svaťa u nás v Suzzie spravuje hned několik účtů našich klientů, v Google Ads i Sklik. Některé z nich přebírala za běhu, jiné nastavovala od základu. V obou případech se úkolu ujala skvěle a ke spokojenosti nejen naší, ale hlavně našich klientů. Čeho si ceníme, je nejen její práce přímo na kampaních, ale také bezproblémová komunikace (s námi v agentuře i s klienty), flexibilita a preciznost. Výborný je také její přesah do copywritingu, který se v PPC rozhodně hodí. Se Svaťou jsme začali spolupracovat na konci roku 2021 a končit s tím zatím určitě neplánujeme. 

Služby: korektura textů, copywriting
Klient:
Dagmar Korbová,
Oktopusy Agency

Se Svaťou spolupracujeme již druhým rokem a vzhledem k její spolehlivosti, gramatické preciznosti, čtivým textům a nápaditosti můžeme potvrdit, že název 5starcopywriting je zcela na místě.

Služby: korektura textů
Klient: 
Iva Wohlmutová,
ACTUM Digital

Se Svaťou jsem měla možnost pracovat rok na našem obsahovém projektu pro retail klienta, pro kterého zajišťovala jazykovou korekturu blogových článků našich redaktorek. Během týdne jsme si vyjasnily pár detailu a pak jsem o ní prakticky vůbec nevěděla: svoji práci odváděla naprosto samostatně, vždy včas, precizně a absolutně bez problému. Její práci, a hlavně jí samotnou mohu každému klientovi jedině doporučit!

Služby: copywriting, překlad z AJ do ČJ
Klient:
Michal Anthis,
PTtours.cz

Svaťa pracuje nezávisle a zakázky dodává vždy na čas. Spolupracujeme s ní už přes 3 roky a jsme naprosto spokojení. Píše čtivé texty, které ale neztrácí na informační hodnotě. Hravě zvládne vše od překladů tiskových zpráv z angličtiny až po články dle vlastní inspirace. Jako copywriterku ji vřele doporučuji.

Služby: korektura textů, překlad z AJ do ČJ, copywriting, správa sociálních sítí
Klient: 
Lucia Tóthová,
FintechCowboys.czBlok37.cz

Se Svaťou spolupracujeme už od roku 2016. Pokud hledáte korektorku, copywriterku a překladatelku, která je precizní, profesionální a dobře komunikuje, už hledat nemusíte, právě jste ji našli. 

Služby: korektura textů, copywriting, překlad z ČJ do AJ
Klient: Michal Remiš, www.navylet.cz 

Pani Čoupková robile pre nás korektúru textov v českom jazyku pre nový web. Spolupráca bola úplne bezproblémová, opravené texty boli dodané rýchlo a všetko prebehlo podľa dohody. Plánujeme jej služby využiť aj v budúcnosti. 

Služby: korektura textů, přepis audionahrávek
Klient: Karel Chába, www.partnerske-vztahy.eu 

Se Svaťou pracuji už několik let. Je vstřícná, pružná a ochotná dohodnout se na podmínkách tak, aby byly spokojené obě strany. Zakázky vždy dodá v dohodnutém termínu a kvalitě a já ji mohu vřele doporučit. Určitě s ní plánuji dlouhodobou spolupráci. 

Kontakt

Potřebujete korekturu své práce? Hledáte profíka, který vám napíše kvalitní článek nebo přeloží text z angličtiny? Chcete mít své PPC kampaně (Google Ads a Sklik) nastavené a spravované tak, aby vám přinášely co možná největší užitek? 

Napište mi na 5starcopywriting@gmail.com nebo vyplňte formulář

[contact-form-7 id=“78″ title=“Kontaktní formulář 1″]