Reference

Nejlepší vizitkou dobrého korektora, copywritera a překladatele jsou spokojení klienti, kteří zůstávají nebo se i po letech vrací s dalšími a dalšími zakázkami. Přesvědčily vás moje reference? Ať už potřebujete jednorázovou úpravu textu, nebo pro své jazykové potřeby hledáte dlouhodobého partnera, napište mi.

Co o mně říkají klienti

Služby: korektura textů, překlad z AJ do ČJ, copywriting, správa sociálních sítí
Klient: 
Lucia Tóthová,
FintechCowboys.czBlok37.cz

Se Svaťou spolupracujeme už od roku 2016. Pro náš magazín – FintechCowboys – zabezpečuje korekturu všech textů. Svaťa je v práci korektorky precizní a profesionální. Na základě dobrých zkušeností jsme se v roce 2017 rozhodli rozšířit naši spolupráci a Svaťa pro nás od té doby zpracovává i texty z angličtiny do češtiny, od roku 2020 pak také správu sociálních sítí. Pokud hledáte korektorku, která je pracovitá, svědomitá a dobře komunikuje, už hledat nemusíte, právě jste ji našli. Spolupráci se Svaťou vřele doporučuji. 

Služby: korektura textů, copywriting, překlad z ČJ do AJ
Klient: Michal Remiš, www.navylet.cz 

Pani Čoupková robile pre nás korektúru textov v českom jazyku pre nový web. Spolupráca bola úplne bezproblémová, opravené texty boli dodané rýchlo a všetko prebehlo podľa dohody. Plánujeme jej služby využiť aj v budúcnosti. 

Služby: korektura textů, přepis audionahrávek
Klient: Karel Chába, www.partnerske-vztahy.eu 

S paní Čoupkovou pracuji už několik let. Zakázky mi vždy dodá v dohodnutém termínu a v kvalitě, které jsme si předem stanovili. Na začátku naší spolupráce byla velmi vstřícná, pružná a ochotná dohodnout se se mnou na specifických věcech, které jsem potřeboval, tak, abychom byli oba spokojení. Paní Svaťu tedy můžu vřele doporučit všem, kteří potřebují například přepsat a upravit texty z audionahrávek nebo provést korekturu. Je s ní radost pracovat, a protože mi to opravdu vyhovuje, určitě s ní plánuji dlouhodobou spolupráci.